Plachetnice

S plachetnicemi Jeanneau se vždy díváme do budoucnosti a každý rok zahajujeme novou sezónu s ještě pohodlnějšími a výkonnějšími modely. 
Jeanneau zůstává hlavní postavou mořských inovací a nabízí 11 plachetnic, od 30 do 65 stop, aby vyhovovaly každému stylu. Každá loď uvedená na trh těží ze své nesporné reputace světového lídra.

JEANNEAU YACHTS: EXKLUZIVNÍ A LUXUSNÍ SVĚT

Každý sen je jiný a my jsme na vaší straně, abychom vám pomohli realizovat ten váš. Jeanneau Yachts představuje výjimečnou kvalitu života a úroveň pohodlí na palubě. Setkání designu, elegance, luxusu a špičkové detaily provedení jsou vstupní branou mezi Super jachty.
 
SUN ODYSSEY: NOVÁ VIZE ŽIVOTA NA PALUBĚ
 
Navrženy Naval Architects, Philippem Briandem a Markem Lombardem, spolu s designérem Jean-Marcem Piatonem, lodě Sun Odyssey 350, 380, 440 a Sun Odyssey 490 harmonicky integrují současný styl a zároveň respektují  dvacetisedmiletou zkušenost se stavbou lodí. Sun Odyssey 410, navržená Markem Lombardem, je inspirována závodními loděmi. Nová řada  Sun Odyssey  je revoluční mezi plachetnicemi, které nabízejí pohyb kolem lodi bez jakýchkoli překážek. Zadní část bočních palub klesá přímo do kokpitu! Toto nesrovnatelné usnadnění pohybu je ve své kategorii zcela jedinečné. Život na palubě nebyl nikdy tak jednoduchý a zábavný.

SUN FAST: LODĚ PRO ZÁVOD

Řada SUN FAST má nový přírustek, ambiciozní závodní lodě SUN FAST 30 OD navržený námořním architektonickým duem ANDRIEU│VERDIER

 

Sun Odyssey 440

Vybízí k cestování a užívání si radosti ze života v pohodlí a stylu.
Více zde

Sun Fast 3300

Máte ambice vítězit? Sun Fast 3300 je vytvořen pro vítězství.
Více zde
© 2024 FAS yachting, made by webdesign studio EpaX