Jeanneau 55 OFFSHORE CRUISER PAR EXCELLENCE

Inovativní, odvážná a originální Jeanneau Yachts 55 je přímou a nekompromisní odpovědí na uspokojení potřeb námořníků, kteří milují cestování a oceňují krásu. Tato jachta nabízí svět zcela postavený kolem svých majitelů, směřující k jedinečnému zážitku z plavby.

PLACHETNICE PRO VŠECHNY, KTEŘÍ MILUJÍ OTEVŘENÉ VODY
Věrná duchu této linie – s elegancí, vysokým výkonem a pohodlím pro offshore plachtění a delší plavby – tato plachetnice neváhá porušit tradici, aby lépe splnila očekávání vášnivých námořníků mířících do vzdálených destinací. Přední majitelská kajuta je navržená jako skutečný soukromý byt, v bezprecedentním uspořádání, zabírá celé dvě třetiny interiéru. Rafinovaný, světlý a pohodlný interiér Jeanneau Yachts 55 je dobře vybaven pro klidnou a pohodlnou plavbu. Hlavní chodba poskytuje soukromý přístup do apartmá majitele, otevírá se do přední kabiny a obsahuje četná držadla pro bezpečnost na palubě během cesty. Dvě kajuty s vlastní koupelnou umožňují hostům užívat si dokonale nezávislých obytných prostor, které jsou přístupné z kokpitu dvěma samostatnými uličkami.
REVOLUČNÍ USPOŘÁDÁNÍ PALUBY
V exteriéru dostává Dual Cockpit nový význam. Záď je určena k relaxaci a obsahuje: dva salonky, jeden ve tvaru U a jeden ve tvaru L, z nichž každý se přemění na terasu na opalování, a gigantickou hydraulickou plaveckou plošinu. Dvojité kormidla jsou umístěna dopředu a mají vnější obrazovky GPS a ovládáním autopilota, to vše je chráněno pevnou střechou a širokým, kulatým čelním sklem, které nabízí pozoruhodnou viditelnost. Tyto inovace vám umožní plavit se ve všech ročních obdobích a zeměpisných šířkách, čímž se potěšení z plavby vrátí do středu života na palubě. Když se sen stane skutečností…

VIDEO

Fotogalerie

 

Tech. data

Celková délka 16,93 m / 55’ 7"
Šířka 4,99 m
Výtlak 18 542 kg
Ponor 2,55 m
Palivová nádrž 230 l
Vodní nádrž 760 l
Počet kabin 3
EC Certifikace A12
Design Philippe Briand - Andrew Winch Designs - Jeanneau Design
© 2024 FAS yachting, made by webdesign studio EpaX