Jeanneau 65 Super Yacht Style

Jeanneau Yachts 65

Elegance a výkon pro uskutečnění vašich nejkrásnějších snů o plavbě
A CO KDYBYSTE SI SVŮJ SEN SPLNILI PLAVBOU NA PALUBĚ ČÁSTEČNĚ ZAKÁZKOVÉ JACHTY?
Vlajková loď Jeanneau Yachts je určena pro ty, kteří opravdu milují moře, kteří chtějí dále rozšiřovat své obzory, kultivovat styl, pohodlí a prostor.

Jeanneau Yachts 65 s ušlechtilými materiály a širokou škálou možností personalizace, jak v interiéru, tak na palubě, zůstává věrná duchu Jeanneau. Navržená jako loď, nabízející vzrušující pocity, je zároveň výkonná a bezpečná, má velkou autonomii pro delší plavby a pro meandrování od kotviště ke kotvišti ve výjimečném pohodlí.

JACHTA „V KARTĚ“
Jeanneau Yachts 65 je zcela přizpůsobitelná svému majiteli. Aby toho dosáhla, Jeanneau volí pečlivou, řemeslnou konstrukci a přímý kontakt s majiteli, s velkou volbou volitelného vybavení.

PLÁN PALUBY: VŠUDE PŘÍTOMNÁ POZORNOST NA DETAIL
Snadný pohyb, přístup k vybavení pro snadnou ovladatelnost, úložné prostory a pohodlí, ať už na moři nebo na kotvě, byly pečlivě promyšleny do nejmenších detailů: zadní zrcadlo se promění v obrovskou koupací plošinu s přístupem do garáže, XXL kokpit je vybaven stoly, které lze elektricky spustit a přeměnit tak prostor na sluneční terasu, plynulý pohyb kolem splachovací paluby….

VNITŘNÍ DISPOZICE: ŽIVOT NA MOŘI... V JEMNÉ HARMONII
Nastupte na palubu Jeanneau Yachts 65 a vstoupíte do prostorných obytných prostor, které rafinovaně spojují pohodu a bezpečí, kultivovanost a relaxaci, s jedinečným výhledem na moře.

Dřevo v teakovém nebo bílém dubu, obojí s otevřenými póry, ladí s výběrem podlahových prken a velkým výběrem koženého čalounění, což umožňuje každému majiteli přizpůsobit si svůj interiér.

CENÍK NA VYŽÁDÁNÍ.

 

Fotogalerie

Video na You Tube

Technická data

Celková délka 20,7 m / 67'11"
Šířka 5,40 m / 17'8"
Ponor - standardní kýl 2,95 m
Ponor - zkrácený kýl 2,20 m
Hmotnost (standrardní kýl) 31 000 kg
Motor 175 Hp
Palivová nádrž 825 l
Vodní nádrž 1 000 l
Počet kabin 3/4/5/6
EC certifikace A12/B13/C18
Design Briand Yacht Design/Winch Design/ Jeanneau Design
© 2024 FAS yachting, made by webdesign studio EpaX