Sun Odyssey 350 NEW

Nová Sun Odyssey 350 je důstojným nástupcem SO 349, které se prodalo více než 1 000 kusů. SO 350 se vyznačuje důležitými inovacemi, chytrými detaily a vylepšeným technologickým výkonem.
To samozřejmě přináší potěšení z plachtění; ale také přispívá k pohodlí a bezpečnosti všech na palubě a v důsledku toho k harmonii života na palubě a obohacují společné chvíle s rodinou.

WALKAROUND BOČNÍ PALUBY, MNOHEM VÍCE NEŽ JEDNODUCHÝ DETAIL

Postranní splývavé paluby, které jsou již součástí větších modelů Sun Odyssey, byly upraveny na nové Sun Odyssey 350 s velmi konkrétními výsledky pro kvalitu života na palubě.

V důsledku této nové funkce jsou dvojité kormidelní posty umístěny dále od středové linie. Kormidelník tak má zlepšenou viditelnost a snadný přístup k vinšnám z kormidelního stanoviště, což usnadňuje manipulaci bez nutnosti zbytečného pohybu. To vytváří klidný, uklidňující prostor pro cestující v kokpitu, a to i během manévrů.

Díky vysokému boku a pohodlnějšímu sezení si rodiče mohou užít klidnou plavbu i s malými dětmi na palubě. Novinkou je i velkorysá koupací platforma na zádi, která je na 35 stop dlouhou loď opravdu velká a dobře přístupná.

Fanoušci větru a moře zde najdou vše, co přispělo k úspěchu Sun Odyssey 349, s větší snadnější manipulací.

U nového trupu Sun Odyssey 350 zachovala firma zabývající se námořní architekturou Marca Lombarda trup s ostrou boční hranou, který zaručuje vynikající stabilitu pod plachtami.
Navrhl inovativní příď, která se zdvihá nad vodu, čímž se snižuje výtlak. To usnadňuje dokovací manévry a manipulaci při slabém větru.

Když se zvedne vítr, příď se posadí níž do vody a plachetnice získá zpět svou plnou délku vodorysky a svůj potenciál.

Inovativní a věrná dědictví této řady, Sun Odyssey 350 je vysoce výkonná, všestranná a lákavá plachetnice, ideální pro pobřežní plavby s rodinou a přáteli a zároveň plně schopná delších plaveb oceánem.

Je to dobře vyvážená plachetnice, která kombinuje výkon a pohodlí, teplo a vášeň pro moře.

Sun Odyssey 350 má dvě varianty. Jednou je dvojkabinová druhou trojkabinová verze s prostorným salónem a velkou, prakticky řešenou kuchyní. Sun Odyssey dokazuje, jak je příjemné, když je vše dobře promyšleno. Dřevěné prvky v interieru akcentují neuvěřitelně jasný a prosvětlený vnitřní prostor.

Pojďte na palubu 350 a vstupte do světa Sun Odyssey...

 

  • Přehled výbavy a ceník 

Tech. data

Celková délka 10,40 m / 34'1"
Šířka 3,59 m / 11'9"
Ponor - standardní kýl 1,98 m
Ponor - zkrácený kýl 1,49 m
Ponor - lifting kýl 1,28 - 2,54 m
Hmotnost 5 656 kg
Motor Yanmar 29 Hp Shaft Drive/Torqeedo 6 kW
Palivová nádrž 130 l
Vodní nádrž 206 l/336 l
Celková plocha základních plachet 55 m²/58,4 m²
Počet kabin 2 / 3
EC certifikace A6 / B8 / C10 / D10
Design Marc Lombard

 

© 2024 FAS yachting, made by webdesign studio EpaX