Merry Fisher 895 Sport VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ ZAČÍNÁ!

Díky svému modernímu designu a výrazné osobnosti je nový Merry Fisher 895 Sport ideální pro dobrodružství!

Od rybaření s přáteli v tichém zálivu po objevování nových zátok s kajaky na palubě, možnosti jsou nekonečné! Díky své chytré kombinaci designových prvků pro bezpečnost, ergonomii a skutečné pohodlí na palubě, a to jak z exteriéru, tak z interiéru, tento MERRY FISHER 895 SPORT splňuje nejnáročnější kritéria.

Trup 28 stop ve tvaru písmene V byl navržen tak, aby byl stabilní a rychlý. Tento nový crossover je skutečným SUV moří a má na palubě inovativní rozložení.

Vpředu má MERRY FISHER 895 SPORT sezení ve tvaru písmene L přístupné bezpečnou zapuštěnou boční palubou na pravoboku. K dispozici je snadný přístup ke kotvě a kotevnímu prostoru.

ELEGANTNÍ A SOUČASNÝ
Klíčové vlastnosti tohoto nového modelu zahrnují přístup k bočním dveřím od kormidla k pravoboku. Pro bezpečné nalodění je k dispozici boční přístupová branka. Platformy pro plavání na zádi jsou snadno dostupné. Posuvné zadní lavicové sedadlo s vysokým opěradlem se může pohybovat dopředu a umožňuje zvedání motorů.

V salonu je velká otevíratelná střecha umožňující dostatek denního světla. Kuchyně nabízí spoustu úložných prostorů, zatímco stůl v salónu je přeměněn na další lůžko pro hosty. Lavicové sezení v salónu lze během jízdy nastavit tak, aby směřovalo dopředu. Dole má MERRY FISHER 895 SPORT dvě dvoulůžkové kajuty a koupelnu se samostatnou sprchovou.

MERRY FISHER 895 SPORT JE VŠESTRANNÝ A JE PŘIPRAVEN K DOBRODRUŽSTVÍ!

 

Odkaz na tovární foto galerii
 

Přehled výbavy a ceník

 

Technická data

Celková délka 8,56 m / 28'1"
Šířka 2,80 m / 9'2"
Ponor trupu 0,50 m
Výška nad vodoryskou 2,40 m
Hmotnost bez motorů 1 750 kg
Max. výkon motoru 200 Hp
Palivová nádrž 280 l
Vodní nádrž 100 l
Počet lůžek 2
EC certifikace C-9
Design Centkowski & Denert Design - Jeanneau Design
© 2022 FAS yachting, made by webdesign studio EpaX