Cap Camarat 12.5 WA Velký day cruiser

Nový CAP CAMARAT 12.5 WA odráží ducha Camarat Spirit, zůstává však založen na komfortu života na palubě a na inovativním rozložení. Vstupuje do světa mimořádně luxusních velkých výletních lodí, má následující hlavní přednosti:

PRESTIŽNÍ DESIGNÉŘI
Loď je kombinací talentu Michaela Petersa, který navrhl velkolepý trup ve tvaru písmene V a schopností designérského studia Sarrazin, které navrhlo čistý design, aby znovu interpretovalo design řady Cap Camarat,

VYSOKÁ ÚROVEŇ VÝKONU
S maximálním výkonem 900 HP (2 x 450 HP nebo 3 x 300 HP) a trupem ve tvaru písmene V splňuje všechna očekávání (rychlost přibližně 50 uzlů) náročných uživatelů. Zkoušky na moři potvrzují vysoký výkon a pozoruhodný cestovní komfort.

OBECNÉ ROZMĚRY
Maximální délka 11,9 m a maximální šířka 3, 58 m poskytují výtečné obytné prostory a perfektní ergonomii.

HLAVNÍ INOVACE
V duchu Cap Camarat integrují dokonale vyvážené obytné prostory některé významné inovace. Přední sezení s čelními sedadly nabízí další obytný prostor. Venkovní multi-konfigurační kuchyně je centrálním bodem na palubě.

LUXUSNÍ INTERIÉRY
Luxusní prostor a vybrané materiály dále vylepšují a zprostředkovávají ducha Cap Camarat. K výjimečnému komfortu na palubě přispívá kabina přes celou záď, se skutečně královskou postelí a samostatný sprchový kout. A konečně, velká okna otevírají vnitřní obytný prostor a nový Cap Camarat 12,5 WA tak vstupuje do světa mimořádně luxusních  výletních lodí.

 

Fotogalerie

 

  • Přehled výbavy a ceník

 

Technická data

Celková délka 11,95 m / 39'2"
Šířka 3,58 m / 11'9"
Max. výkon motoru 2x450 Hp
3x300 Hp
Palivová nádrž 1150 l
Design Sarazin Design - Jeanneau Design
© 2024 FAS yachting, made by webdesign studio EpaX