Cap Camarat 12.5 WA Velký day cruiser

Nový CAP CAMARAT 12.5 WA ODRÁŽÍ DUCHA CAPARAR SPIRIT, Zůstává však ZALOŽEN NA VÝKONU, KOMFORTU ŽIVOTA NA PALUBĚ A INOVATIVNÍM ROZLOŽENÍ.
Nový Cap Camarat 12,5 WA, který vstupuje do světa mimořádně luxusních velkých výletních lodí, má následující hlavní přednosti:

PRESTIŽNÍ DESIGNEŘI
Kombinace talentů Michaela Petersa, který navrhl velkolepý trup ve tvaru písmene V, a designérské kanceláře Sarrazin, která navrhla čistý design, aby znovu interpretovala design řady Cap Camarat, čímž umožnila novému Cap Camarat 12,5 WA vstoupit do světa luxusu.

VYSOKÁ ÚROVEŇ VÝKONU
S maximálním výkonem 900 HP (2 x 450 HP nebo 3 x 300 HP) a trupem ve tvaru písmene V, navrženým Michaelem Petersem, jedním z nejlepších světových specialistů, jeho výkon splňuje všechna očekávání (přibližně 50 uzlů) . Počáteční zkoušky na moři potvrzují vysoký výkon a pozoruhodný cestovní komfort.


OBECNÉ ROZMĚRY
Maximální délka 11,9 m a maximální šířka 3, 58 m poskytují vítečné obytné prostory a perfektní ergonomii.

HLAVNÍ INOVACE
V duchu Cap Camarat integrují dokonale vyvážené obytné prostory některé významné inovace. Přední sezení s čelními sedadly nabízí další obytný prostor. Venkovní multi-konfigurační kuchyně se stává centrálním bodem na palubě.


LUXUSNÍ INTERIÉRY
Luxusní prostor a vybrané materiály dále vylepšují a zprostředkovávají ducha Cap Camarat. K výjimečnému komfortu na palubě přispívá kabina přes celou záď, s opravdu královsky velkou postelí a samostatný sprchový kout. A konečně, velká okna otevírají vnitřní obytný prostor Cap Camarat 12,5 WA, velký přívěsný křižník
Nový CAPARARAT CAP CAPAT 12.5 WA ODMĚŇUJE SPIRIT CAPARAR SPIRIT, Zůstává však ZALOŽENÁ NA VÝKONU NA MOŘI, KOMFORTU ŽIVOTA NA PALUBĚ A INOVATIVNÍCH ROZLOŽENÍ.
Nový Cap Camarat 12,5 WA, který vstupuje do světa mimořádně luxusních velkých výletních lodí, má následující hlavní body:

PRESTIGIOUS DESIGNERS
Kombinace talentů Michaela Petersa, který navrhl velkolepý trup ve tvaru písmene V, a designérské kanceláře Sarrazin, která si představovala čistý design, aby znovu interpretovala design podpisu Cap Camarat, čímž umožnila novému Cap Camarat 12,5 WA vstoupit do světa luxusu.

VYSOKÁ ÚROVEŇ VÝKONU
S maximálním výkonem 900 HP (2 x 450 HP nebo 3 x 300 HP) a trupem ve tvaru písmene V, navrženým Michaelem Petersem, jedním z nejlepších světových specialistů, její výkon splňuje všechna očekávání (přibližně 50 uzlů) . Počáteční zkoušky na moři potvrzují vysoký výkon a pozoruhodný cestovní komfort.


OBECNÉ ROZMĚRY
Maximální délka 11m90 a maximální šířka 3m58 umožňují dobře definované obytné prostory a perfektní ergonomii v novém přístupu k přívěsnému motorovému člunu.

HLAVNÍ INOVACE
V duchu Cap Camarat integrují dokonale vyvážené obytné prostory některé významné inovace. Přední sedan s čelními sedadly nabízí další obytný prostor. Terasa v kokpitu je mimořádným obytným prostorem u kotvy. Externí multi-konfigurační kuchyně se stává centrálním bodem na desce.


LUXUSNÍ INTERIÉRY
Luxusní prostor a vybrané materiály dále vylepšují a zprostředkovávají ducha Cap Camarat. K výjimečnému komfortu na palubě přispívá kabina na zádi s plným paprskem, s lůžkem pro krále a samostatným sprchovým koutem. A konečně, velká okna otevírají vnitřní obytný prostor exteriéru.

Loď bude představena v prosinci na veletrhu lodí v Paříži - Paris Boat Show.

 

Technická data

Celková délka 11,95 m / 39'2"
Šířka 3,58 m / 11'9"
Max. výkon motoru 2x450 Hp
3x300 Hp
Palivová nádrž 1150 l
Design Sarazin Design - Jeanneau Design
© 2019 FAS yachting, made by webdesign studio EpaX