Cap Camarat 9.0 WA serie 2

Cap Camarat 9.0 WA Series 2 s inovacemi začleněnými na palubě vlajkových lodí této řady vás zve zažít krásné výlety na vodě – na den, víkend nebo déle – v bezkonkurenčním pohodlí.

DESIGN A VYSOKÝ VÝKON PRO ČISTÉ VZRUŠENÍ
Cap Camarat 9.0 WA Series 2 se může pochlubit trupem ve tvaru písmene V od Michaela Peterse a dvěma motory o výkonu až 2 x 250 HP nadchne milovníky vzrušení a fanoušky expresních přejezdů s větrem ve vlasech a maximálními rychlostmi přes 40 uzlů. S protáhlými liniemi, T-topem, ochranným skleněným čelním sklem a velkými okny v trupu… tato loď, inspirovaná Cap Camarat 10,5 WA a 12,5 WA, se může pochlubit elegantním, distingovaným a moderním stylem, ale zároveň synonymem bezpečí a zábavy pro celou rodinu.

RELAXACE A POHODOVÝ ŽIVOTNÍ STYL NA PALUBĚ
Cap Camarat 9.0 WA Series 2 je temperamentní při plavbě a je věnován relaxaci a klidnému životnímu stylu, když kotví. Sklopné opěradlo zadní lavice promění zadní kokpit v rozlehlou sluneční terasu během několika sekund. Boční terasa rozšiřuje kokpit a poskytuje bezpečný a snadný přístup k moři pro bezpečné koupání.
Přední paluba je vybavena skutečným dodatečným kokpitem pro relaxaci a vychutnávání si drinku, když sedíte na lehátku, nebo lze přidat modul pro vytvoření opalovací terasy. Na konci dne vám venkovní kuchyňka, skládající se z grilu a chladničky začleněných do volitelného naklápěcího sloupku, umožňuje připravit si pěkné jídlo s výhledem na západ slunce, než strávíte noc na moři ve dvou nádherných samostatných kajutách, z nichž každá je útulná. a dobře osvětlené, s dvojitými lůžky.

Fotogalerie

 

  • Přehled vybavení a ceník

 

Technická data

Celková délka 9,08 m / 29'9"
Šířka 2,98 m / 9'9"
Ponor trupu 0,658 m
Výška nad vodoryskou 2,19 m s T-top 2,78 m
Hmotnost bez motoru/motorů 2 960 kg
Max. výkon motoru 2x250 Hp
Palivová nádrž 2x200 l
Vodní nádrž 100 l
Počet lůžek 2+2
EC certifikace B-6/C-10
Design Sarazin Design / Michael Peters Design / Jeanneau Design
© 2024 FAS yachting, made by webdesign studio EpaX