Merry Fisher 895 serie 2

Merry Fisher 895 serie 2

NA CESTÁCH S PLNÝM KLIDEM
Od skandinávských ostrovů přes pláže Miami, až po souostroví v Thajském zálivu... Merry Fisher 895 Series 2 vás zve k cestování v pohodlí a s plným klidem. Nabízí prostor, světlo a multifunkčnost a slibuje okamžiky čistého útěku a nespočet možností pro rodinné plavby.
CHYTRÝ DESIGN PRO VĚTŠÍ POHODLÍ
Merry Fisher 895 Series 2 reinterpretuje všechny přednosti, díky nimž se Merry Fisher stal celosvětovým úspěchem: modulární prostory, bezpečný, snadný pohyb na palubě pro celou rodinu a překvapivé vnitřní prostory pro loď o délce 8 metrů, se dvěma samostatnými kajutami a možnost plavby se šesti lidmi na palubě díky salónu, který se přemění na dvojité lůžko.
DESIGN INSPIROVANÝ VLAJKOVÝMI LODĚMI
Tato nová verze integruje prodlouženou linii inspirovanou většími modely nové generace. Moderní okna v trupu a střeše se svým osobitým designem hladce začleňují do sportovní siluety. Nový trup umožňuje skluz od 20 uzlů, což je rychlost snadno dosažitelná s jeho dvěma motory, 2 x 250 HP, což zajišťuje pohodlí a ovladatelnost.
Vnitřní obytný prostor nabízí skutečnou ochranu, když se rtuť ponoří, s 360stupňovým výhledem na moře. Bohatý úložný prostor a nová, moderní a praktická kuchyňka přispívají k harmonickému životu na palubě. Když svítí slunce, posuvné skleněné dveře se odsunou a vytvoří obytný prostor, který se otevírá na moře. S Merry Fisher 895 Series 2 jsou rodinné plavby možné v každém ročním období a na jakémkoli moři.

Fotogalerie

  • Přehled výbavy a ceník

 

Technická data

Celková délka 8,94 m / 29'4"
Šířka 3 m / 9'10"
Ponor trupu 0,681 m
Výška nad vodoryskou 2,80 - 3,25 m
Hmotnost bez motoru/motorů 3 680 kg
Max. výkon motoru 2x250 Hp
Palivová nádrž 2x300 l
Vodní nádrž 160 l
Počet lůžek 4/6
EC certifikace C-10 / B-6
Design Centkowski & Denert Design - Jeanneau Design
© 2024 FAS yachting, made by webdesign studio EpaX