Leader 36

Stejně jako LEADER 40, i LEADER 36 se může pochlubit nesrovnatelným stylem. Vybavený vynikajícím trupem ve tvaru písmene V, který navrhl M. Peters, má sportovní design od designérů Garroni. Nový LEADER 36 je naprosto nadčasový a snadno ovladatelný je zvláště vhodný pro krátké plavby s rodinou nebo přáteli.

Pohovka, dvojitá opalovací plocha, prostorný obývací pokoj ... majitelé ocení jeho výjimečné uspořádání interiéru s nečekaným a důmyslným prostorem. Ve dne je vnitřní salón prostorným, zcela otevřeným obývacím pokojem s působivým výhledem na moře, zatímco v noci se kabina majitele přemění v nádherné apartmá s barem a pohovkou.

Ve snaze přinést vám jedinečnou úroveň pohodlí na moři, JEANNEAU včlenil do koupelny samostatný sprchový kout a třetí postel do zadní kabiny. To jsou jen některé z chytrých funkcí, díky nimž je LEADER 36 ideální lodí pro rodinné plavby.

LEADER 36 je díky svým dlouhým, plynulým liniím, nezaměnitelně kvalitním obytným prostorům a výjimečnému výkonu na moři dokonalým spojením sportovního výkonu a elegance.

 

Odkaz na tovární fotogalerii

 

© 2021 FAS yachting, made by webdesign studio EpaX