Cap Camarat 7.5 DC serie 2

CAP CAMARAT 7.5 DC SERIE 2: DENNÍ CRUISER DALŠÍ GENERACE!
Řada Cap Camarat Day Cruiser je univerzální s dlouhými liniemi a chráněným kokpitem, která umožňuje rodinám a přátelům všechny druhy mořských aktivit při pobřežní plavbě.

Cap Camarat 7.5 DC SERIE2 je věrný řadě DC, má prodlouženou boční linii, čelní sklo s rámem a nabízí zcela přepracovanou kabinu. Velkorysé sezení v kokpitu ve tvaru písmene U, které je modulární, široký vstup umožňuje snadný pohyb po lodi a přístup k širokým zadním koupacím platformám pro snadný přístup k vodě. Zadní lavicové sedadlo je opatřeno otočným opěradlem sedadla, které umožňuje alternativní orientaci směrem k zádi při plavání a vytváří opalovací plochu z pravé koupací platformy.

Tomuto modelu neschází žádné jízdní pohodlí: interiér je objemný a naplněný světlem ze širokých oken v palubě a trupu. Nabízí velkorysé dvoulůžko s výhledem na moře, pěkný úložný prostor a samostatný prostor pro koupelnu.
Plavba je bezpečná a pohodlná, s lavicovým sedadlem spolujezdce směřujícím k moři a dokonale integrovaným bimini nebo kabrioletem, to vše s trupem od slavného návrháře Michaela Petersena autora mimo jiné trupů 7,5 CC / WA / BR SERIE2.

 

Odkaz na tovární fotogalerii
 

© 2022 FAS yachting, made by webdesign studio EpaX